Gabinet Weterynaryjny Przyjaciel

O gabinecie

Gabinet Przyjaciel to wielkie spełnione marzenie! Marzenie o gabinecie, w którym będzie się można spełniać zawodowo, rozwijać umiejętności, a jednocześnie nieść pomoc tym, którzy sami o nią nie mogą prosić - porzuconym, zagubionym stworzeniom.

Tak powstał ten gabinet, z pasji... Od rana do wieczora ratujemy zdrowie i życie naszych pacjentów, przynosimy ukojenie w cierpieniu, skrupulatnie analizujemy każdy przypadek.

Natomiast po przyjściu do domu konsultujemy się, omawiamy kolejne strategie leczenia, dokształcamy się i spędzamy czas z Naszymi czworonożnymi Przyjaciółmi, którzy są dla Nas ukojeniem i chodzącą motywacją, aby wciąż dążyć do doskonałości.

lek. wet. Joanna Słocińska

Podczas studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, odbyłam praktykę zawodową, a swoje doświadczenie wzbogaciłam wspierając działalność dwóch schronisk dla zwierząt: Schroniska dla zwierząt w Olsztynie oraz Schroniska dla bezdomnych zwierząt "Promyk".

Od 6 lat aktywnie wspieram również proces adopcji bezdomnych zwierząt - dzięki naszemu zaangażowaniu w poznawanie i wychowywanie zwierząt, dom znalazło wiele psów i kotów.

Dodatkowe szkolenia:

22-04-2007 r. - "Szkolenie z behawioryzmu kotów, psów i koni" Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

20-05-2007 r. - "Szkolenie z behawioryzmu psów i kotów" Neuro behawior

Gabinet

Nasi Pacjenci